apps

O nás

O naší práci

Jsme vývojářské studio specializující se nejen na profesionální tvorbu mobilních aplikací, her a webových stránek. Naše bohaté zkušenosti vycházejí z kromě na zakázku vytvořených aplikací pro ty nejvýznamnější klienty především z vývoje vlastních úspěšných titulů, které si oblíbily desítky tisíc aktivních uživatelů.

Vlastní projekty

Od většiny konkurenčních studií se odlišujeme zkušenostmi ve vlastní tvorbě. Máme originální nápady, které pravidelně měníme v úspěšné projekty. Ty jsme již dostali mezi statisíce nadšených uživatelů.

Tvorba na zakázku

Všechny aspekty úspěšného vývoje promítáme i do Vašich projektů. Snažíme se nabízet férové ceny a rádi se přizpůsobíme individuálním potřebám zákazníků od nadnárodních korporací po podnikající maminky na mateřské.

01

Návrh

Naši grafici se postarají o kompletní návrh služby, který s Vámi pravidelně konzultují. Získáme tak detailní přehled o Vaší představě. Veškerá očekávání pak splníme na výbornou.

02

Vývoj

Sdružujeme jedny z nejtalentovanějších mladých programátorů, kteří vývojem žijí. Je to pro ně především zábava, takže do práce dávají to nejlepší ze svých schopností. Při tom jsou ale svižní a rychlí.

03

Doladění

Nakóděním projektu ani z daleka nekončíme! Rádi Vám pomůžeme s jeho testováním, uveřejněním, marketingem a obecně snad vším, co budete potřebovat. Stačí říct.